.

.

Организатор на решетки за чевли со чевли, организатор на решетката со повеќе слој може да задржи до 2 пара чевли, да се вклопува во тесни простори, склопува без алатк

Организатор на решетки за чевли со чевли, организатор на решетката со повеќе слој може да задржи до 2 пара чевли, да се вклопува

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

⭐ Преносен кабинет за чевли е лесен за движење и лесен за употреба, со мазна површина ⭐multipurpose Rack Classic and Rustic Finish, носи софистициран допир во вашиот дом, го надополнува друг мебел. ⭐ Користете како решетка за чевли, полица за книги, решетката за складирање во канцеларија или организатор на бања во ходникот, влезот, балконот, студиската соба или бањата. - Подготвување и лесна за склопување структура е совршена за простории за домови, внатре во плакари, влезови во станови, зад предните врати, под скали, гаражи, тремови и многу повеќе. -Ние се стремиме да ви обезбедиме висококвалитетни и удобни услуги. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. ⭐ Преносен кабинет за чевли е лесен за движење и лесен за употреба, со мазна површина. ⭐multipurpose Rack Classic and Rustic Finish, носи софистициран допир во вашиот дом, го надополнува друг мебел. ⭐ Користете како решетка за чевли, полица за книги, решетката за складирање во канцеларија или организатор на бања во ходникот, влезот, балконот, студиската соба или бањата. - Подготвување и лесна за склопување структура е совршена за простории за домови, внатре во плакари, влезови во станови, зад предните врати, под скали, гаражи, тремови и многу повеќе.

Параметри на производот

Слична стока