.

.

Помагање на станицата за лемење со раце, накос лемење раце со 360 ° ротирачки држач за пиштол со топол воздух, алатка за лемење од трети раце тешка база за поправка, мо

Помагање на станицата за лемење со раце, накос лемење раце со 360 ° ротирачки држач за пиштол со топол воздух, алатка за лемење

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

【Носител на пиштол за топол воздух】 Накоос Помагање рацете се надградува на функцијата Доаѓа со дополнителен држач за пиштол со топол воздух што овозможува ротација од 360 °. Оваа заграда може да биде прилагодлива за да одговара на различна големина што сакате да ја поправите. И металниот гушав го прави пофлексибилен во позиционирањето. 【3x светлина за величественост】 Оваа помош за помош има лупа со 3x mangnification за специјална употреба. А LED светлото на зголемувачот има 3 режими во боја и 10 нивоа на тепачка. Со меморија за меморија, лесен е за употреба и удобно за работа. 【Цврста метална база】 Тешката челична база на Накоос Помагање на рацете секогаш добива многу корисници. Навистина е цврсто кога работите на тоа. Долните гумени стапала се толку анти-лизга што целата станица за лемење никогаш не се движи. Идеално за тоа кој сака да ги ослободи рацете. 【Надградени раце на Gooseck - Оваа помош за помош е изграден силно. Помошникот за лемење доаѓа со 4 надградени раце на Gooseneck. Тие се изработени од не'рѓосувачки челик. Отпорен на корозија и посилна од ефтините пластични раце. И рацете се тешки и се движат совршено кон таму каде што ви требаат. 【Широко користење и услуга】 Оваа станица за лемење е лесна и едноставна за поставување, може да се користи широко користена во лемење, опаѓање, електронска поправка, занаетчиство, моделирање. Накоос е строг со квалитет и секој производ е целосно проверен. Поддржана е три месеци безусловна политика за размена и поврат. 【Носител на пиштол за топол воздух】 Накоос Помагање рацете се надградува на функцијата. Доаѓа со дополнителен држач за пиштол со топол воздух што овозможува ротација од 360 °. Оваа заграда може да биде прилагодлива за да одговара на различна големина што сакате да ја поправите. И металниот гушав го прави пофлексибилен во позиционирањето. 【3x светлина за величественост】 Оваа помош за помош има лупа со 3x mangnification за специјална употреба. А LED светлото на зголемувачот има 3 режими во боја и 10 нивоа на тепачка. Со меморија за меморија, лесен е за употреба и удобно за работа. 【Цврста метална база】 Тешката челична база на Накоос Помагање на рацете секогаш добива многу корисници.

Параметри на производот

Слична стока