.

.

Складирање на табла за цртање A2, куфер со датотеки со датотеки во водоотпорна торба за цртање, мултифункционална торба за платно

Складирање на табла за цртање A2, куфер со датотеки со датотеки во водоотпорна торба за цртање, мултифункционална торба за платно

DEN 271.84

Пристапност
Залиха

Материјал : Направено од високо квалитетно платно Оксфорд, трајно, класично црно не е лесно да се извалка Размислен дизајн : Едноставен дизајн, мала тежина, лесен за носење и чистење, со патент за да се спречи губење на содржината. Два начина за носење : можете да го носите по рачката, или можете да го носите на рамото со каишот, без разлика дали станува збор за торба за рамо или чанта, нашата уметничка торба ќе ви донесе удобно искуство. Голем капацитет : Нашата мултифункционална торба за чанти може да се користи за чување и организирање на постери, билтени, проекти во училницата, уметнички проекти и сите други големи предмети, а големите надворешни џебови можат да држат брошури, табли за цртање, итн. Употреба : торбата Sketch Pad е совршена За уметници, студенти, хобисти, наставници да носат уметнички дела. Материјал : Направено од високо квалитетно платно Оксфорд, трајно, класично црно не е лесно да се извалка. Размислен дизајн : Едноставен дизајн, мала тежина, лесен за носење и чистење, со патент за да се спречи губење на содржината. Два начина за носење : можете да го носите по рачката, или можете да го носите на рамото со каишот, без разлика дали станува збор за торба за рамо или чанта, нашата уметничка торба ќе ви донесе удобно искуство. Голем капацитет : Нашата мултифункционална торба за чанти може да се користи за чување и организирање на постери, билтени, проекти во училницата, уметнички проекти и сите други големи предмети, а големите надворешни џебови можат да држат брошури, табли за цртање, итн. Употреба : торбата Sketch Pad е совршена За уметници, студенти, хобисти, наставници да носат уметнички дела. Карактеристики : 1.Материјал : Изработено од висококвалитетно платно Оксфорд, трајно, класично црно не е лесно да се извалкаат.

Параметри на производот

Слична стока