.

.

Ipetboom 3pcs желка птичји плочи Аквариум материјали за контејнери за стакло

Ipetboom 3pcs желка птичји плочи Аквариум материјали за контејнери за стакло

DEN 577.44

Пристапност
Залиха

Црвен сад за храна : Практична алатка за хранење на вашето домашно милениче, градење на попријателска и здрава животна средина Додатоци за живеалишта на Tortoise : Бојата на чинијата е близу до вистинските карпи, може совршено да одговара на животната средина. Басен за складирање на храна за домашни миленици : Широка апликација, погодна за гуштери и други мали влекачи, како геко, змија, желки,. Сад за пиење миленичиња за миленичиња : садот за храна на влекачи е цврст и издржлив со мазна површина, нема да одгледува опасни работи. Додатоци за влекачи : Држењето храна и вода за влекачи, ја олеснува вашата грижа за влекачот. Пакетот вклучува 3 x Карактеристики на сад за вода со влекачи - сад за вода од влекачи ќе биде сладок подарок за вашите пријатели или семејство кои имаат влекачи, им дава малку изненадувачки фидер за влекачи на смола. - Бојата на чинијата е близу до вистинските карпи, може совршено да одговара на чинијата за животна средина за миленичиња. -Материјал : резервоар за желка со вода од смола -големина : 13.32x1 сад за хранење храна.

Параметри на производот

Слична стока