.

.

Hikvision DS3E0508E Не управуван прекинувач

Hikvision DS3E0508E Не управуван прекинувач

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Hik Vision DS-3 E0508-E 8 CH, GB по CH, не-поп-прекинувач Од брендот Hikvision. Висината на артикалот е 1,0 инчи. Ширина на артикалот е 1,0 инчи. Во согласност со IEEE802.3 AB ETHERNET Стандард 8*10/100/1000 Mbps Авто-преговори за авто-преговори RJ45 Портс и репродукција без конфигурација до 16 Gbps назад на опсегот на опсегот и поддржува не-блокирање на пренасочување на жицата за пренасочување Лесно следете ја брзината на врската, активноста и пронајдете проблеми во времето IEEE802.3x целосна контрола на протокот на дуплекс и половина дуплекс за контрола на јамка за контрола на јамка и спречување на јамка до 4 k V-молња-доказ за секоја инсталација на порта и инсталација на wallидови. Целосна метална и поголема школка обезбедуваат ефикасно ладење.

Параметри на производот

Слична стока