.

.

L & I 6.629mm O.D. HSS Chucking Reamer 6 Flute .261 Letter G USA Made - DW22370AA3

L & I 6.629mm O.D. HSS Chucking Reamer 6 Flute .261 Letter G USA Made - DW22370AA3

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Користено дијаметар : 6.629mmman Производител / бренд : l & ithank Вие за вашиот бизнис! Локација : NWR5-1-H-11.

Параметри на производот

Слична стока