.

.

Lage of Chile Leather Leather Contlors Lounder со 5 оддели за складирање на канцеларија за складирање десктоп фиока

Lage of Chile Leather Leather Contlors Lounder со 5 оддели за складирање на канцеларија за складирање десктоп фиока

DEN 277.76

Пристапност
Залиха

Материјал за држач за далечински управувач : PU кожа Дизајн на далечински држач за кутии : заоблен изглед, едноставен и убав, пет пространи прегради за складирање, кожен материјал за да се спречат гребнатини. Големината на организаторот на далечински управувач : Големината на кутијата за складирање е 8,3 инчи*4,9 инчи*2,7 инчи. Употреба : држачот на пенкало со голем капацитет за биро може да се користи за чување на далечински управувачи, далечински управувачи со климатик или канцелариски материјали, како што се пенкала и владетели. Држачот на моливи за сценарија за биро : Се користи во маси, тоалети, трпезарии, дневни соби, простории за студии, спални соби и канцеларии и може да се користи како складирање за канцелариски материјал, чаши или четки за шминка. Направете ја вашата работна површина уредна и убава. Материјал за држач за далечински управувач : PU кожа. Дизајн на далечински држач за кутии : заоблен изглед, едноставен и убав, пет пространи прегради за складирање, кожен материјал за да се спречат гребнатини. Големината на организаторот на далечински управувач : Големината на кутијата за складирање е 8,3 инчи*4,9 инчи*2,7 инчи. Употреба : држачот на пенкало со голем капацитет за биро може да се користи за чување на далечински управувачи, далечински управувачи со климатик или канцелариски материјали, како што се пенкала и владетели.

Параметри на производот

Слична стока