.

.

Lovepet градина отворено тревник соларна светлина симулација на птици животни парк декорација стакло челик скулптура двор декорација 13x13x20cm

Lovepet градина отворено тревник соларна светлина симулација на птици животни парк декорација стакло челик скулптура двор декорација

DEN 6398.40

Пристапност
Залиха

Постојат 4 комплети симулациски соларни светла на птици, големината е : 13*13*20см Користете соларни панели Ni-MH и LED светилки за осветлување. Складирање на енергија на отворено за 10 часа во текот на денот и 8 часа за осветлување ноќе (облачно, дождливи денови исто така може да складираат енергија). Рачно изработено, секој е уметничко дело. FRP материјал, дизајниран за употреба на отворено, заштита од дожд и сонце. Постојат 4 комплети симулациски соларни светла на птици, големината е : 13*13*20см. Користете соларни панели Ni-MH и LED светилки за осветлување. Складирање на енергија на отворено за 10 часа во текот на денот и 8 часа за осветлување ноќе (облачно, дождливи денови исто така може да складираат енергија). Рачно изработено, секој е уметничко дело. FRP материјал, дизајниран за употреба на отворено, заштита од дожд и сонце. Материјал : Frpcraft : Handmadestyle : Pastoral Product Големина : 13 × 13 × 20cmsolar панел : Ni-MH Соларни панели Извор Тип на извор : LED нагласен сијалица Место : Двор, градинаргија Време на складирање : 10 часа на отворено за време на денот на осветлувањето : 8 часа.

Параметри на производот

Слична стока