.

.

Надградба на Данфос в

Надградба на Данфос в

DEN 7986.88

Пристапност
Залиха

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензија на пакетот на артикалот : 20. Тежина на пакет на артикли : 5. Земја на потекло : Соединетите Држави. Тип на производ : Снабдување со услуги. Тежина на пакет : 5,0 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Hoshizaki SP-5242 надградба на Danfoss C. Ова е оригинален дел за замена на OEM од Хошизаки.

Параметри на производот

Слична стока