.

.

UXCELL A13082100UX0313 100 парче 3 мм црвено жолто LED 3 пинови што ги поврзуваат LED диоди, 0,12 ширина, 1,38 должина

UXCELL A13082100UX0313 100 парче 3 мм црвено жолто LED 3 пинови што ги поврзуваат LED диоди, 0,12 ширина, 1,38 должина

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Име на производот : Диоди кои емитуваат светлина Светлечки интензитет : 12000-14000 MCD; Head Dia (приближно) : 3mm / 0,12 ". Направено во Кина. Име на производот : Диоди што емитуваат светлина. Светлен интензитет : 12000-14000 MCD; глава диа (приближно) : 3мм / 0,12". Направено во Кина. UXCELL 100 парчиња 3мм црвено жолти LED 3 пинови што ги поврзуваат диодите што емитуваат светлина, направени во Кина.

Параметри на производот

Слична стока