.

.

Метроном на Витнер Тактел Оул

Метроном на Витнер Тактел Оул

DEN 383.84

Пристапност
Залиха

Забавен дизајн на був што децата го сакаат! Метрономот на Витнер е извонреден производ по квалитет и изглед. Се одликува со истиот механизам за нишало на Wittner Clockwork што се користи во нивните класични модели и се исто толку сигурни и точни. Прилагодливи од 40-200 удари во минута со употреба на умна тежина на Bowtie на нишалото. Овој мудар був е висок 8 "и ќе додаде малку магија на нечија практика!. Забавен дизајн на був што го сакаат децата! Модели и се исто толку сигурни и точни. Прилагодливи од 40-200 удари во минута со употреба на умен тежина на Боути на нишалото. Овој мудар був е висок 8 "и ќе додаде малку магија на нечија практика!. Овие забавни метрономи за дизајн на був се особено погодни за деца, додека возрасните ги сакаат и нив! Направено е од тешка пластика, но не дозволувајте тоа да ве измами, овој одличен метроном не е играчка и е полн со квалитет на Витнер.

Параметри на производот

Слична стока