.

.

Организатор на алатки за корпи WZQZ, организатор на алатки за корпи со 42 џебови, одлично цврсто платно, погодно за градинарство на отворено, 2 парчиња

Организатор на алатки за корпи WZQZ, организатор на алатки за корпи со 42 џебови, одлично цврсто платно, погодно за градинарство

DEN 793.60

Пристапност
Залиха

★ Материјал : Градинската кеса е изработена од густо платно, кое е отпорно отпорно на солзи и отпорни на абење ★ Трајни : Малиот џеб од надворешната страна на торбата со алатки за градина може многу добро да чува градинарски алатки и мали работи. Design Дизајн на рачка : Ширината на рачката на градинарската чанта е умерена, што може да го избегне притисокот што го носи џебот на целосно натоварената градина за градина. ★ Функција : Брзо и лесно претворете ја корпата во вашата торба за алатки за транспорт или чување на вашите рачни и електрични алатки и додатоци. ★ Обезбедување на квалитет : Ние сме полни со доверба во нашите производи. Ако не сте задоволни со нашите производи, можете да контактирате со нас и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. Опис : ♥ Кофата за градинарство е доволна за складирање на алатки за градинарство, носење вода и предмети. Кофата можете да ја ставите во торбата за алатки за градинарство, како што е прикажано на сликата, тој е држач за торба за алатки за градинарство.

Параметри на производот

Слична стока