.

.

3 Пакувајте ја торбата за складирање на цревата RV, RV додатоци за канализациони црева, торби за организатор за складирање на опрема за складирање со 3 ленти за склади?

3 Пакувајте ја торбата за складирање на цревата RV, RV додатоци за канализациони црева, торби за организатор за складирање на опрема за складирање

DEN 271.84

Пристапност
Залиха

Она што ќе го добиете : 3 торби за складирање на црева RV во различни бои на жолта, сина, црна со 3 дополнителни ленти за да ви помогне брзо да ги спакувате цревата, каблите, итн, За да ја задржите вашата RV опрема што не е испреплетена или пауза додека заштедува простор. Лесно идентификувана картичка за уредување : Оваа RV додатоци содржи 3 различни вреќи во боја за да ви помогне лесно да разликувате различни црева, секоја е опремена со уредлива картичка вградена во водоотпорна торба, која може слободно да се извлече и да се напише по потреба, текстуални упатства како што се електрични , Свежа вода, валкана вода, итн., Или името на други предмети што сакате да ги чувате, ова ќе биде корисно кога треба да пронајдете опрема. Дополнителни 3 ленти за складирање : Исто така, добивате 3 дополнителни ленти за складирање за да се закачите на ноктите, куките, јажињата, жицата, жицата и металните јамки, за да можете да ги користите за брзо исушење на влажни црева пред да ги чувате во торби; Можете исто така да ги користите за да висат жици за продолжување, големи кабли за апарати и жици, мрежни жици и генераторски жици. Водоотпорни и сигурни материјали : Овие складирање на црево за вода од кампер има водоотпорна обвивка внатре, а горната половина е направена од решетката за дишење што испарува вишок вода или течности, обезбедувајќи дека цревата се добро организирани и складирани. Практични подароци : Нашето складирање на црева за канализација RV е мултифункционално, овозможувајќи ви да ги користите не само за да го организирате вашиот RV водовод, вашиот магацин, гаража, подрум, работилница, барака, брод и многу повеќе, секое семејство ќе го сака овој практичен подарок, не само патувањето loversубовници. Она што ќе го добиете : 3 торби за складирање на црева RV во различни бои на жолта, сина, црна со 3 дополнителни ленти за да ви помогне брзо да ги спакувате цревата, каблите, итн., За да ја задржите вашата RV опрема што не е испреплетена или пауза додека заштедува простор. Лесно идентификувана картичка за уредување : Оваа RV додатоци содржи 3 различни вреќи во боја за да ви помогне лесно да разликувате различни црева, секоја е опремена со уредлива картичка вградена во водоотпорна торба, која може слободно да се извлече и да се напише по потреба, текстуални упатства како што се електрични , Свежа вода, валкана вода, итн., Или името на други предмети што сакате да ги чувате, ова ќе биде корисно кога треба да пронајдете опрема. Дополнителни 3 ленти за складирање : Исто така, добивате 3 дополнителни ленти за складирање за да се закачите на ноктите, куките, јажињата, жицата, жицата и металните јамки, за да можете да ги користите за брзо исушење на влажни црева пред да ги чувате во торби; Можете исто така да ги користите за да висат жици за продолжување, големи кабли за апарати и жици, мрежни жици и генераторски жици.

Параметри на производот

Слична стока