.

.

Комплет за асортиман на завртки за дрво, Drywal и wallидна машина 8/32 x 5/8 тава глава SEMS Ext. Челичен цинк многу од 50#2427

Комплет за асортиман на завртки за дрво, Drywal и wallидна машина 8/32 x 5/8 тава глава SEMS Ext. Челичен цинк многу од 502427

DEN 350.40

Пристапност
Залиха

Направено од високо квалитетен материјал што ја прави завртката подложна на корозија Тие можат да се користат и за рачно и за автоматско заврткање, извртување и затегнување со максималната сила развиена од која било алатка. Се користи широко во домашниот и канцеларискиот апарат, комуникациската опрема, сопствените поправки, за фиксирање на делови од големи производствени капацитети и други машински индустрија. 100% среќни клиенти и гаранција за враќање на парите : ние сме толку сигурни дека ќе го сакате нашиот производ, што ќе ги вратиме вашите заработени пари ако не сте задоволни од вашата набавка. Едноставно контактирајте го нашиот пријателски тим за услуги на клиентите за да го направите правилно. Ние секогаш сме тука за вас и ги враќаме парите. Направено од високо квалитетен материјал што ја прави завртката подложна на корозија. Тие можат да се користат и за рачно и за автоматско заврткање, извртување и затегнување со максималната сила развиена од која било алатка. Се користи широко во домашниот и канцеларискиот апарат, комуникациската опрема, сопствените поправки, за фиксирање на делови од големи производствени капацитети и други машински индустрија.

Параметри на производот

Слична стока