.

.

Камуфлажа цветна шема санитарна торба за складирање на салфетка торба за преносен период торба за жени тинејџерки, менструална чаша торбичка за медицинска сестра,

Камуфлажа цветна шема санитарна торба за складирање на салфетка торба за преносен период торба за жени тинејџерки, менструална чаша торбичка

DEN 1024.00

Пристапност
Залиха

Димензии : 4,7x66x6,6 инчи, со 1 голем џеб и 1 мал оддел, можат да држат 10 до 15 санитарни салфетки. Материјал : Санитарната салфетка спојка со патент е изработен од крпа, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, која има добра издржливост; Патентот е мазен и лесен за отворен и затворен. Заштитете ја приватноста : Санитарната торба за салфетка може да ја заштити вашата приватност за време на претставникот, и нема да се чувствувате непријатно кога ќе ја ставите директно на маса. Оваа торба е совршена за складирање на специјални производи за жени, како што се санитарни салфетки, тампони, влошки, менструални чаши и многу повеќе. Покрај тоа, може да се користи и за складирање на слушалки, кармин, клучеви, накит, полначи и други мали предмети во секојдневниот живот. Најдобар подарок за девојчиња : Како прв подарок на манарчето на девојчињата, ставете санитарни салфетки однапред за итни случаи. Добар помошник е да се избегне срам за време на менструацијата, а исто така е чувство на ритуал во нашиот живот. 1-пакет санитарна торба за складирање на салфетка торба за приватност торба за дами складирање багас, женска торба за производи за хигиена, нашите производи се модерни и исклучителни по изглед, со симпатични и едноставни дизајни за модели, а различни дизајни на модели, исто така, ви овозможуваат најразлични избори.

Параметри на производот

Слична стока