.

.

65W GAN USB C PD 3.0 QC 3.0 CHALGER, Surface Pro Mini Travel Charger за Surface Pro 3/4/5/6/2017/Surface GO/Surface Laptop/Surface Book Adapter Adapter Type Charger C полнач на wallидови

65W GAN USB C PD 3.0 QC 3.0 CHALGER, Surface Pro Mini Travel Charger за Surface Pro 3/4/5/6/2017/Surface GO/Surface Laptop/Surface Book

DEN 623.84

Пристапност
Залиха

65 W GAN USB C моќност на електрична енергија : USB-C PD за полнење на портата за полнење на вашата Surface Pro 3/4/5/6/7/8 и Mac Book Pro 154 ”од 0% до 100% за само 2 часа преку Површина USB-C полнење Кабел (приклучок за преклопување : Ископирање на полнење, а потоа преклопете се за поедноставено складирање). Напорни 3 уреди истовремено : Двојни USB-C полначи полнач и еден брз полнач 3.0 порти може да наплаќаат 2 уреди за напојување со моќност од типот Ц и 1 паметни телефони во исто време. Напредна GAN Tech : Powered од GAN Tech, USB C полначот станува помал и ја максимизира ефикасноста на полнење (до три пати побрзо полнење) додека генерира помалку топлина. 【Универзална компатибилност】 : 65 W GAN USB C PD полнач е компатибилен со Surface Pro 3/4/5/6/7/8, Surface GO, Surface Book, Mac Book Pro/Mac Book Air, HP, Lenovo, Samsung Galaxy S20/S10, Air Pods, i Phone 12/12 Pro/SE/i Phone 11/11 Pro/11 Pro Max/XR/XS/8, i Pad Pro, Google Pixel, Nintendo Switch и многу повеќе. Што ќе добиете : 1 x Tom Senn 65 W GAN USB C PD Wallиден полнач, 1 x Површински USB-C кабел за полнење, 1 x Упатство за корисникот, нашата гаранција без загриженост од 12 месеци, пријателска услуга за клиенти.

Параметри на производот

Слична стока