.

.

Телефонски систем Panasonic /безжичен телефон-KX-TGF352N & KX-TCA430 удобност-прилагодување, склопување на слушалките со флексибилен микрофон за откажување на бучава и контрола

Телефонски систем Panasonic /безжичен телефон-KX-TGF352N & KX-TCA430 удобност-прилагодување, склопување на слушалките со флексибилен микрофон

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Лесен за употреба : Телефонска основа 3,4 инчи со висок контраст LCD лесно се прилагодува напред и назад за максимална читливост; Осветлена тастатура која е компатибилна со калем за слушно помагало (во согласност со TIA 1083); Продолжен проширувач на опсег Засилен квалитет на звук на безжичен телефон : Намалувањето на бучавата автоматски го потиснува мешањето во позадината, додека ги подобрува гласовните тонови за појасен разговор на основната единица за основните димензии на единицата (W X D X H) 8,7 x 6,4 x 4 инчи; Димензии на слушалката (W X D X H) 1,8 x 1,1 x 6,6 инчи; Димензии на полначот (W X D X H) 2,8 x 2,8 x 1,5 инчи. Вграден во монитор за бебиња : Мониторингот за мониторинг безжични слушалки во собата на бебето испраќа непосредно предупредување до основната единица на телефонскиот систем и кој било телефон или мобилен телефон; Број на телефонски линии 1. Телефонски слушалки компатибилен со повеќето телефони на Panasonic 6. 0 телефони со кабел и безжични. Прилагодливиот, флексибилен микрофон за бучава што ја откажува бучавата обезбедува прилагодена вклопување и оптимална јасноста на гласот.

Параметри на производот

Слична стока