.

.

Cabilock Прилагодлив туш wallиден рамка wallид монтирање рачен држач за глава за туширање, сребро

Cabilock Прилагодлив туш wallиден рамка wallид монтирање рачен држач за глава за туширање, сребро

DEN 1560.00

Пристапност
Залиха

Може да се постави на кое било место, погодно е да ја држите главата за туширање на пониско место за вашите деца или родители Совршена замена или дополнување на тековната инсталација на туш. Лесен за инсталирање и ракување. Цврстата конструкција на ABS, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Овој производ ќе има стандардни рачни глави за туширање. Опис Оваа ставка е добро изработена од високо квалитетен материјал за трајна и долготрајна употреба. Убава и тешка должност. Може да се постави на кое било место, погодно е да ја држите главата за туширање на пониско место за вашите деца или родители. Вшмукувањето на wallидната заграда може да се нанесе директно на чиста, рамна, мазна површина.- Цврстата конструкција на ABS, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Совршена замена или дополнување на тековната инсталација на туш.- Лесно за инсталирање и ракување. Пакуван и држач за глава за туширање.

Параметри на производот

Слична стока