.

.

Карусел музичка кутија Снег глобус - Домашен декор роденденски подарок свадбен музички бокс играчка, предводена рингишпил подарок за жена девојка ќерка мајка син ?

Карусел музичка кутија Снег глобус - Домашен декор роденденски подарок свадбен музички бокс играчка, предводена рингишпил подарок за жена

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Подароци : Многу погодни за девојките подароци, подароци за парови, подароци за венчавки, мали подароци ЛЕР : Постојат 3 батерии на копчињата, само вклучете го прекинувачот, ќе има брилијантни светла. Лесна употреба : Сè додека нежно го свртите капакот на неколку круга, Тројанците ќе се вртат со ритамот на музиката. Функција : Убавата мелодија е совршена да направи убава атмосфера на забава или пред спиење. Декор : Совршена декорација за продавница за кафе, продавница за книги, дневна соба, свадбени забави и соба за девојчиња. Подароци : Многу погодни за девојките подароци, подароци за парови, подароци за венчавки, мали подароци. ЛЕР : Постојат 3 батерии на копчињата, само вклучете го прекинувачот, ќе има брилијантни светла. Лесна употреба : Сè додека нежно го свртите капакот на неколку круга, Тројанците ќе се вртат со ритамот на музиката. Функција : Убавата мелодија е совршена да направи убава атмосфера на забава или пред спиење. Декор : Совршена декорација за продавница за кафе, продавница за книги, дневна соба, свадбени забави и соба за девојчиња. Функција : ЛЕР : Постојат 3 батерии на копчињата, само вклучете го прекинувачот, ќе има брилијантни светла. Лесна употреба : Сè додека нежно го свртите капакот на неколку круга, тројанците ќе ротираат со ритамот на музиката.

Параметри на производот

Слична стока