.

.

Фенси подароци за градење модели, градењето на модели започна како безопасно хоби. Јас, празник нараквица за затворање на црниот сјај за зграда на модели

Фенси подароци за градење модели, градењето на модели започна како безопасно хоби. Јас, празник нараквица за затворање на црниот сјај

DEN 351.20

Пристапност
Залиха

Рачно изработена врежана нараквица за градење на модели Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како што се Денот на вineубените, Денот на татковците, Денот на благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица мери приближно 23 сантиметри во должина и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек -дело што може да одговара на зглобот на секој Unce2019s. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувано во исклучителна торба со највисок квалитет. Изработено е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силиконски, многу отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување. Ние ја почитуваме едногодишната гаранција на производителот. За нас, тоа е или 100% задоволство на клиентите, или ги враќаме вашите пари целосно. Рачно изработена врежана нараквица за градење на модели. Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како што се Денот на вineубените, Денот на татковците, Денот на благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица мери приближно 23 сантиметри во должина и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек -дело што може да одговара на зглобот на секој Unce2019s.

Параметри на производот

Слична стока