.

.

Помлад 4 пакет со празно стакло шише со спреј, 8 унца чиста стаклена шише за спреј за есенцијални масла со екстра издржливи распрскувачи на активирање

Помлад 4 пакет со празно стакло шише со спреј, 8 унца чиста стаклена шише за спреј за есенцијални масла со екстра издржливи распрскувачи

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Шишиња за стакло спреј Одлична вредност - 4 пакувања чисти стакло шишиња со спреј (8oz), етикети со креда, дополнителни капачиња и распрскувачи Прилагодлива и издржлива млазница : Ситна магла и млаз. Употреба - Совршено за мешање на сопствени средства за чистење, прскање на растенија како сукуленти или билки, спреј за домашни постелнина за пеглање, спреј за навлажнување на косата, нетоксичен спреј за грешки, спреј за миленичиња за болви или мирис, природен освежувач на воздухот за куќата, подот или чистачот на тепих чистач , мешавина од оцет и вода за чистење на прозорци, козметички навлажнувач на лицето, миење зеленчук, дезодоризатор за бања и рецепти за домашна кожа и убавина. Шишиња за стакло спреј Одлична вредност - 4 пакувања чисти стакло шишиња со спреј (8oz), етикети со креда, дополнителни капачиња и распрскувачи. Прилагодлива и издржлива млазница : Ситна магла и млаз. Употреба - Совршено за мешање на сопствени средства за чистење, прскање на растенија како сукуленти или билки, спреј за домашни постелнина за пеглање, спреј за навлажнување на косата, нетоксичен спреј за грешки, спреј за миленичиња за болви или мирис, природен освежувач на воздухот за куќата, подот или чистачот на тепих чистач , мешавина од оцет и вода за чистење на прозорци, козметички навлажнувач на лицето, миење зеленчук, дезодоризатор за бања и рецепти за домашна кожа и убавина.

Параметри на производот

Слична стока