.

.

Seaguar Smackdown Здраво Vis Flash Green 8 Strand Performance Reboly Rhobal Line - потенка, без истегнување, ултра силен и отпорен на абразија - супер чувствителна

Seaguar Smackdown Здраво Vis Flash Green 8 Strand Performance Reboly Rhobal Line - потенка, без истегнување, ултра силен и отпорен

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

ЛБ Моно дијаметар : 2 lb. Одделение : Унисекс-возрасен. Моно дијаметар : 2 lb. Одделение : Унисекс-возраст. Seaguar Smashdown во Flash Green во 10 lb е елегантна, ултра силна плетенка од 8 влакна. Бидејќи е вовед, Smack Down ги поставува сите нови стандарди за изведба за Castability и перформанси. Оваа неверојатно тенок дијаметар линија е направена со 8 ултра-тенки, микро-ткаени нишки во тркалезен, мазен профил за леење за мазни и исклучително тивки, ласерски како леани. И добивате исклучителен јазол и затегнување на јазолот со неспоредлив отпор на абразија.

Параметри на производот

Слична стока