.

.

Покани со низок врв на Најк жени

Покани со низок врв на Најк жени

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Гума ѓон Инспирирана од скијање на вода, затегната ткаенина горната „прегратка“ на ногата за неверојатно чувство. Првично дизајниран за извршување на перформансите, амортизацијата на Nike Air обезбедува трајна удобност. Пуничен внатрешен ракав се протега на ногата за ох-толку-персонализирано вклопување. Иконски клип на потпетици и одземено брендирање, го одржуваат раниот изглед на 90 -тите години што го сакате. Средна плоча од пена се чувствува мека и пролетна. Инспирирана од скијање на вода, затегната ткаенина горната „прегратка“ на ногата за неверојатно чувство. Првично дизајниран за извршување на перформансите, амортизацијата на Nike Air обезбедува трајна удобност. Пуничен внатрешен ракав се протега на ногата за ох-толку-персонализирано вклопување. Иконски клип на потпетици и одземено брендирање, го одржуваат раниот изглед на 90 -тите години што го сакате. Средна плоча од пена се чувствува мека и пролетна.

Параметри на производот

Слична стока