.

.

X-Ree 100 парчиња 400 решетки 12x12x3mm Clap тркало Цилиндрични дискови за мелење на мелење (100 Пиези 400 граноси 12x12x3mm rueda de solapa cilíndrica rectificadora discos de pulido

X-Ree 100 парчиња 400 решетки 12x12x3mm Clap тркало Цилиндрични дискови за мелење на мелење (100 Пиези 400 граноси 12x12x3mm rueda de solapa

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Име на производот : тркало за размавта; Грит : 400 решетки Големина на тркалото од размавта : 12x 12mm / 0,47 "x 0,47" (d*t); Дијаметар на конец : 3mm / 0,12 ". Големина на вратилото : 3 x 41mm / 0,12" x 1,6 "(d*l); материјал : емери крпа, метал, метал, метал, метал . Боја : розиброн; тежина : 206g (боја : розибрен; пезос : 206g. Содржина на пакет : 100 парчиња (+/- 2%) x Flap Wheel10pcs x вратило (Contenido del Paquete : 100 piezas (+/- 2%) x Flap Wheel10pcs X вратило. 100 парчиња 400 решетки 12x12x3mm, цилиндрично полирање за мелење на мелење на тркалото е погодно за тапан сандер, лесен за инсталирање, со отстранливи вратила од 10 парчиња. Во шпански100 Пиеза 400 граноси 12x12x3mm rueda de solapa cilíndrica rectificadora discos de pulidonombre del producto : flap тркало; Grit : 400 Grittamaño de la rueda de la aleta : 12x 12mm / 0.47 'x 0,47' '(D * t) Роска : 3мм / 0,12 '' Тамањо дел еје : 3 x 41 mm / 0.

Параметри на производот

Слична стока