.

.

Lannaclothesdesign harem hippie панталони за жени јога бохо долга плажа летна облека п.ј.

Lannaclothesdesign harem hippie панталони за жени јога бохо долга плажа летна облека п.ј.

DEN 312.00

Пристапност
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Еластично затворање. Удобни панталони за бохо за жени, удобно еластично засрамено половината и еластични глуждови, две џебови, рачно изработени тајландски панталони се направени со ткаенина со рајон, прекрасна цветна панталона за печатење. Совршени панталони за хипи за лето или жени паѓаат облека, подароци за шопинг, исто така, се препорачуваат за медитација, пилатес, јога, фестивали и концерти, танцување, хип -хоп танц, опуштете се дома, носење на плажа, патување или само секој ден секојдневно носење. Широки панталони за јога за нозе можат да изберат од пет различни големини од Petite до плус големини. Мал, среден, голем, X-голем и XX-голем. Деталите за големината се дадени во табелата за опис на производот и исто така последната слика на производот. Совршени уникатни подароци под 20 долари за мајка, девојка, најдобар пријател или себе. Исто така се препорачува за подарок за роденден и Божиќна подарок. Овие женски харем панталони се одличен избор заради нивната удобност. Сите облеки на Lannaclothes Design се прават со посебни методи за шиење кои гарантираат подолга издржливост. За миење на рацете за нега на производи се препорачува, но ако сè уште се печате со машина, треба да поставите облека во торбата за перење на мрежа и да се измиете на циклусот „Деликатес“, измијте одделно и да висат да се исуши. Еластично затворање. Удобни панталони за бохо за жени, удобно еластично засрамено половината и еластични глуждови, две џебови, рачно изработени тајландски панталони се направени со ткаенина со рајон, прекрасна цветна панталона за печатење. Совршени панталони за хипи за лето или жени паѓаат облека, подароци за шопинг, исто така, се препорачуваат за медитација, пилатес, јога, фестивали и концерти, танцување, хип -хоп танц, опуштете се дома, носење на плажа, патување или само секој ден секојдневно носење.

Параметри на производот

Слична стока