.

.

Лакови акварел блок 140 фунти топла хартија за печат - 9 x 12 чаршафи

Лакови акварел блок 140 фунти топла хартија за печат - 9 x 12 чаршафи

DEN 639.68

Пристапност
Залиха

Hotешка притиснато Hotешка притиснато. Професионална акварел од одделение со највисок квалитет. 100 проценти памук, цилиндричен мувла направен со природна големина на желатин. Површини со беспрекорна текстура, без киселина и тампонирани. Блок од 20 листови врзани од сите 4 страни.

Параметри на производот

Слична стока