.

.

Надвор од галаксискиот простор ветер гроздобер дрвена музичка кутија свадба в Valentубена Божиќна роденденска часовници музички подарок

Надвор од галаксискиот простор ветер гроздобер дрвена музичка кутија свадба в Valentубена Божиќна роденденска часовници музички подарок

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Дрво Направено од висококвалитетно дрво, оваа музичка кутија е убаво врежана и музиката внатре е одлична. Оваа музичка кутија е многу лесна за одржување, се препорачува редовно да ја чистите со партал. Ако сте уморни од музички кутии со рачно вртење, тогаш оваа музичка кутија за часовници може да ве изненади и да ве опушти! Не само што може да ја украси вашата работна маса, фустани, итн, туку и да направи прекрасен подарок за семејството или пријателите. Тоа е музичка кутија за часовници што само ја извртува пролетта и ја олабавува за да свири класична музика. Чиста мелодија, убава музика, така што не мора да се грижите за проблемите со квалитетот. Оваа музичка кутија е доволно компактна за да се носи наоколу без да заземате премногу простор на вашата работна маса. Патеките на оваа музичка кутија привремено не се прифатени за доделување и ќе бидат издадени по случаен избор.

Параметри на производот

Слична стока