.

.

Гроздобер ретро метален калај знак засекогаш во моето срце Смешна Библија велејќи метални знаци инспиративни цитати што висат знак wallидна уметност куќа куќа куќа

Гроздобер ретро метален калај знак засекогаш во моето срце Смешна Библија велејќи метални знаци инспиративни цитати што висат знак wallидна

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Изработено е од калај или алуминиум како материјал и нема да 'рѓа Моделот на позадината усвојува ретро излитена дизајн, изгледа многу уникатно, погодно за украсување на фармата, или како подарок за пријателите и семејството. Големината е 20 × 30 см, а прилагодените големини се поддржани (ве молиме наведете прилагодени барања во рок од 24 часа). Текстот и употребата на чиста технологија за печатење го прават списокот поубав и практичен. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте ме. Изработено е од калај или алуминиум како материјал и нема да 'рѓа. Моделот на позадината усвојува ретро излитена дизајн, изгледа многу уникатно, погодно за украсување на фармата, или како подарок за пријателите и семејството. Големината е 20 × 30 см, а прилагодените големини се поддржани (ве молиме наведете прилагодени барања во рок од 24 часа). Текстот и употребата на чиста технологија за печатење го прават списокот поубав и практичен. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте ме.

Параметри на производот

Слична стока