.

.

Ватенка сандали со ватенка жени жени чевли рамен дно модни флип -апостолки плажа флип апостолки флип апостолки мемориски сандали за пена за жени со големина 12

Ватенка сандали со ватенка жени жени чевли рамен дно модни флип -апостолки плажа флип апостолки флип апостолки мемориски сандали за

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

100% ПВЦ Beе бидете среќни да ги носите овие чевли, затоа што меката влошка го поддржува секој чекор. Дајте ви поинакво искуство ова лето. Апсорбирање ѓон : лесен, одличен ефект на апсорпција. Ви овозможува да шетате непречено и да застанете со часови без да се чувствувате уморни или неурамнотежени. Можете исто така да шетате на плажа. Кога ги носите овие лесни анти-чевли, тоа ќе го направи вашето носење лесно и удобно и ќе ви обезбеди максимална поддршка и удобност. клинови сандали чевли за жени клинови сандали за жени рамни рамни клин -сандали за жени широки рамни форма клин -сандали за жени клинови сандали за жени облечени сребрени жени папучи со големина 7 големина 8 големина 10 големина 11 женски влечки чорапи жени папучи меморија пена од пена женски влечки со женски папучи со Арх поддржува женски влечки чорапи женски папучи женски папучи чизми дама влечки за жени дами влечки чорапи со влечење на долниот дел од личноста за женски мемориски папучи за женски чизми нејасни. црни рамни сандали со ригистони црни рамни сандали фустани црни рамни сандали широки црни рамни сандали жени со големина 11 црни рамни сандали за жени фустани забава злато рамни сандали за жени златни рамни сандали за жени фустани златни рамни сандали за жени фустани свадба златни рамни сандали за жени со големина на жени 10 златни рамни сандали за жени со големина 11 златни рамни сандали за жени со големина 12 златни рамни сандали за жени широка ширина златни рамни сандали за жени со големина 5 златни рамни сандали за жени.

Параметри на производот

Слична стока