.

.

NCAA Kansas Jayhawks Пластична свинче банка, сина

NCAA Kansas Jayhawks Пластична свинче банка, сина

DEN 129.12

Пристапност
Залиха

Одлично за секој обожавател! Тимско лого и бои. Официјално лиценциран NCAA производ. Покажете ја гордоста на вашиот тим. Одлично за секој обожавател!. Тимско лого и бои. Официјално лиценциран NCAA производ. Покажете ја гордоста на вашиот тим. Канзас Jayејхакс банка свињи пластично сино.

Параметри на производот

Слична стока