.

.

Диво Боби Сонувам за Двајт Божиќ грда Божиќен џемпер Унисекс екипаж графички џемпер

Диво Боби Сонувам за Двајт Божиќ грда Божиќен џемпер Унисекс екипаж графички џемпер

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето. Подгответе се да бидете хит на вашата грда забава за џемпери! Направете ги сите да се смеат во овој забавен и празничен грдо Божиќен џемпер за мажи и жени. Крајната џемпер на екипажот : Модерна и мека до допир џемпери изработена со руно отпорно на пилули со ребреста и тесна јака од 1x1 со спандекс за дополнителна удобност. Дополнителни работи што треба да ги знаете : 8,0 мл. Издржлива мека ткаенина која има двојно игла што се превртува на јаката, потпетиците и лентата за половината. Беспрекорно тело со поставени ракави. Водич за големината на кошулата и бојата : Создадовме уникатна табела за големина само за диви кошули со боби, проверете дали ја упатувате нашата табела за големина за да бидете сигурни дека вашиот избор на големина што е исправна за вас!. Ние се грижиме за крајност кога ја создаваме кошулата.

Параметри на производот

Слична стока