.

.

Заливот Донегал официјално лиценциран NCAA Auburn Tigers Necktie

Заливот Донегал официјално лиценциран NCAA Auburn Tigers Necktie

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

свила Посетете ја вашата традиција : Земете ја оваа NCAA официјално лиценцирана тигар од Обурн кои го повторуваат вратот за да ја покажат вашата училишна гордост во стил на работа, свадба или дури и на Gameday. Секоја вратоврска нуди смел, структуриран, сепак уникатен дизајн и е совршен со која било облека. Направено со чиста свила : Нашата вратоврска е класичен стил кој никогаш не излегува од стил, во кој има нашиот луксузен чист свилен материјал. Ние рачно ја собираме секоја свила во нашата колекција на врата за да создадеме највисоко ниво на квалитет, обезбедувајќи го вашето прво искуство и секој пат по тоа ќе биде една од удобност и луксуз. Покажете ја поддршката за тигрите на Обурн : Совршен додаток за вашата секојдневна облека, оваа вратоврска е дизајнирана да одговара на боите и логоата на Обурн Тигерс. Покажете им на сите ваш дух на тигри со овие НЦАА официјално лиценцирани вратови. Совршен подарок : Нашите вратови се безвременски класик. Совршено за секоја пригода, оваа стилска вратоврска прави одличен подарок. Покажете им на вашите најблиски дека се грижите со оваа вратоврска. Упатства за нега : Нашите вратови се изработени од премија свила и мора да се исчистат. Посетете ја вашата традиција : Земете ја оваа NCAA официјално лиценцирана тигар од Обурн кои го повторуваат вратот за да ја покажат вашата училишна гордост во стил на работа, свадба или дури и на Gameday. Секоја вратоврска нуди смел, структуриран, сепак уникатен дизајн и е совршен со која било облека. Направено со чиста свила : Нашата вратоврска е класичен стил кој никогаш не излегува од стил, во кој има нашиот луксузен чист свилен материјал.

Параметри на производот

Слична стока