.

.

Inoomp D-Type Hanking Hammock Hammock Chaychain hook Camping hammocks приврзок за клучеви за клучеви за кампување за пешачење за пешачење алпинистички клипови на отворено кампување за кампување

Inoomp D-Type Hanking Hammock Hammock Chaychain hook Camping hammocks приврзок за клучеви за клучеви за кампување за пешачење за пешачење алпинистички

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Алуминиумска легура Направени во САД или увезени. Додатоци за кампување-Конструирани од алуминиумска легура, го прави добар за различни клими и -трамона употреба. Комбик тока- Практична кука за активности на отворено, како риболов, пешачење, кампување. Д прстен за кука- Лесно одржувајте ги вашите работи организирани или суви додека кампувате во шумата или во близина на реката. Карабинер за заклучување на завртки- Со не, совршен клип за ланец на клучеви или друга опрема за кампување. Алуминиум Д кука- идеален за кампување на отворено, градини, гаражи, барака, штали, виси вашите работи и правење на вашиот простор уредно и сè може да се најде лесно. Пакетот вклучува 1 X Карактеристики на куката за кампување -Материјал : Алуминиумска легура на отворено d кука -големина : 7,50x4.57x1 пролетен карабинер. -Којност : Црвена лекарка на лежалка -Конструирана од алуминиумска легура, го прави добар за различни клими и кука за употреба. - Практична кука за активности на отворено, како риболов, пешачење, кампување, итн.

Параметри на производот

Слична стока