.

.

Хилман Груп 45606 Метрички Е-Клипови, 35-Пакет

Хилман Груп 45606 Метрички Е-Клипови, 35-Пакет

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Земја На Потекло : Кина Број На Модел : 45606. Точка Пакет Димензии : 2. Точка Пакет Тежина : 0. Земја На Потекло : Кина. Број На Модел : 45606. Точка Пакет Димензии : 2. Точка Пакет Тежина : 0. Опис на производот Е-Клиповите се користат на шахтите за да се обезбедат делови Што Се вклопуваат во жлебовите во вратилото за цврсто и прилагодено вклопување постојат различни типови На Е-Клипови во зависност од специфичните потреби за апликација. Од Производителот Е-Клипови се користат на шахти за обезбедување на делови. Тие се вклопуваат во жлебови во вратилото за цврсто и прилагодено вклопување. Постојат различни типови На Е-Клипови во зависност од специфичните потреби за апликација.

Параметри на производот

Слична стока