.

.

Про Гледање Штанд Работи За Samsung AV Таб Десктоп Држач Кој Е Прилагодлив, Пренослив, Издржлив До 13 Екрани и 20 фунти! [Греј]

Про Гледање Штанд Работи За Samsung AV Таб Десктоп Држач Кој Е Прилагодлив, Пренослив, Издржлив До 13 Екрани и 20 фунти! [Греј]

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

П : Совршен за играње игра, гледање видеа, гледање фотографии, читање, пишување, снимање видео, На Таблетот НА Табулаторот Samsung AV! ЕКСТРЕМНА КОМПАТИБИЛНОСТ : држачот За Таблети се однесува на 4-13 Инчен таблет КОМПЈУТЕР работи и е компатибилен со нови Ipad Airs, i Pads, Pro 9.5, Galaxy, Air mini, Surface Pro, Galaxy таблет. Е-пошта : Интелигентен прилагодлив држач за таблети лесно се прилагодува, поддржувајќи и вертикално и хоризонтално гледање. Ширината на куката на држачот е 18мм, проверете дали дебелината на вашиот таблет или таблет со вклучена кутија не е поголема од 18мм (0,71 инчи). Q_ цврста КОНСТРУКЦИЈА И ГУМЕНИ ВЛОШКИ q : Нерѓосувачка Кражба Од Типот На Авиони Со Висока Јачина со 20 фунти Плус номинални гумени влошки и стапала на приклучокот за таблети може да го заштитат вашиот уред од дневни гребнатини и лизгање. автоматска ЗАШТИТА : Сертифицирано, строго тестирање и автоматско неуспешна безбедна заштита обезбедуваат целосна безбедност за вас и вашиот уред за заштита, дополнителна удобност, безбедност и ладење. П : Совршен за играње игра, гледање видеа, гледање фотографии, читање, пишување, снимање видео, На Таблетот НА Табулаторот Samsung AV!. ЕКСТРЕМНА КОМПАТИБИЛНОСТ : држачот За Таблети се однесува на 4-13 Инчен таблет КОМПЈУТЕР работи и е компатибилен со нови Ipad Airs, i Pads, Pro 9.5, Galaxy, Air mini, Surface Pro, Galaxy таблет. Е-пошта : Интелигентен прилагодлив држач за таблети лесно се прилагодува, поддржувајќи и вертикално и хоризонтално гледање. Ширината на куката на држачот е 18мм, проверете дали дебелината на вашиот таблет или таблет со вклучена кутија не е поголема од 18мм (0,71 инчи). Q_ цврста КОНСТРУКЦИЈА И ГУМЕНИ ВЛОШКИ q : Нерѓосувачка Кражба Од Типот На Авиони Со Висока Јачина со 20 фунти Плус номинални гумени влошки и стапала на приклучокот за таблети може да го заштитат вашиот уред од дневни гребнатини и лизгање. автоматска ЗАШТИТА : Сертифицирано, строго тестирање и автоматско неуспешна безбедна заштита обезбедуваат целосна безбедност за вас и вашиот уред за заштита, дополнителна удобност, безбедност и ладење. X Гледање Штанд Работи За samsung AV јазиче десктоп држач кој е прилагодлив, пренослив, издржлив до 13" екрани и 20 фунти! [Греј]овој елегантен истакнат минималистички дизајн инспириран, извонредна изработка со прилагодлив агол на гледање ги надминува повеќето други! ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●НАПРАВЕТЕ ГО ЖИВОТОТ ЕДНОСТАВЕН за користење на вашите паметни телефони и таблети со стил каде и да одите, како што се канцеларијата, дневната соба, кујната итн.

Параметри на производот

Слична стока