.

.

Торба За Прашка Градите Вкрстени Торби За Рамо Водоотпорна Торба За Пиштол Против Кражба Лесен Секојдневен Дневен Пакет

Торба За Прашка Градите Вкрстени Торби За Рамо Водоотпорна Торба За Пиштол Против Кражба Лесен Секојдневен Дневен Пакет

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Издржлив Материјал : со 70% најлон и 30% полиестер,оваа торба за прашка е отпорна на вода и отпорна на абење Висококвалитетна полиестерска постава и мазни Патенти. Можете да ја носите преку маица, под јакна или деловен костум, пренослив за на отворено. Повеќе Оддели За Складирање : еден главен џеб со патент со мали внатрешни торбички за складирање и организирање на вашиот поттикне, 7,9 инчен IPAD mini, чадор, клучеви. Еден преден магнетски прицврстен телефонски џеб одговара за телефон под 6,5". Два предни џебови со патент можат да ја држат вашата банка за напојување,пасош,чанта, визит-картички. Прилагодливи и Функционални : Димензии : 9 "Л х 0,7" В х 12 " Х. Тежи само 0,42 фунти.ременот За Дишење и обложување ви овозможува лесно да го прилагодите за вашата идеална должина од 30 до 38 инчи. Ноќен рефлектирачки појас на ременот на градите на рамото, исто така, може да се користи за фиксирање на слушалката, избегнувајте заплеткување кабли. Повеќенаменски и Одличен Подарок : оваа чанта со вкрстено тело може да се користи како мала торба преку рамо / мини торба / ранец со вкрстено тело / секојдневен дневен ранец / торба со прашка / торба за гради / спортска торба на отворено (пешачење, кампување, качување, трчање, возење велосипед, пешачење итн. Најдобар подарок за Вашиот Сопруг / Сопруга / Љубовник / Син / Ќерка / Моторџија / Како Секојдневен ранец. Купете Сега Со Доверба : Ако не сте задоволни со нашиот производ или услуга од која било причина, ве молиме контактирајте со ВАШАТА ЛИЧНА карта за нарачка и ние ќе ги решиме сите проблеми и ќе го осигураме вашето задоволство. Издржлив Материјал : со 70% најлон и 30% полиестер,оваа торба за прашка е отпорна на вода и отпорна на абење. Висококвалитетна полиестерска постава и мазни Патенти. Можете да ја носите преку маица, под јакна или деловен костум, пренослив за на отворено. Повеќе Оддели За Складирање : еден главен џеб со патент со мали внатрешни торбички за складирање и организирање на вашиот поттикне, 7,9 инчен IPAD mini, чадор, клучеви.

Параметри на производот

Слична стока