.

.

Лируксун Торба За Шминка Кабелска Торба Пренослив Дигитален Организатор Кутија За Складирање На Мобилен Телефон За Полнење На Мобилен Телефон

Лируксун Торба За Шминка Кабелска Торба Пренослив Дигитален Организатор Кутија За Складирање На Мобилен Телефон За Полнење На Мобилен

DEN 1475.20

Пристапност
Залиха

Големина : 21х14см Професионалната тоалетна торба може да биде обесена и е многу погодна. Тоа е задолжителна торба за вас дома. Рачката е лесна за носење, а изгледот е извонреден и убав. Тоа ќе ја направи вашата употреба попријатна. На задниот дел од торбата има џеб за маски или вообичаени предмети. Постојат ремени за фиксирање на тоалети од двете страни на главната торба. Големина : 21х14см. Професионалната тоалетна торба може да биде обесена и е многу погодна. Тоа е задолжителна торба за вас дома. Рачката е лесна за носење, а изгледот е извонреден и убав. Тоа ќе ја направи вашата употреба попријатна. На задниот дел од торбата има џеб за маски или вообичаени предмети. Постојат ремени за фиксирање на тоалети од двете страни на главната торба. Големина : 21х14смпрофесионалната тоалетна торба може да се закачи и е многу погодна. Тоа е задолжителна торба за вас дома.Рачката е лесна за носење, а изгледот е извонреден и убав.

Параметри на производот

Слична стока