.

.

NA Нова Кутија За Складирање Кеси За Ѓубре Дупка За Слободна Екстракција Хартиена Крпа Кутија За чување На Торби Артефакт Виталност Портокал

NA Нова Кутија За Складирање Кеси За Ѓубре Дупка За Слободна Екстракција Хартиена Крпа Кутија За чување На Торби Артефакт Виталност Портокал

DEN 1284.80

Пристапност
Залиха

Кутија за складирање кеси за ѓубре, со прекрасен и модерен изглед, повеќе изглед и материјали и повеќе бои Мала големина и голем простор, додадени на излезот за хартија, екстракцијата не се меша едни со други, лесно се зема. Дизајн без нокти, лесно ракување, силна носивост, едно стапче едно стапче, употреба без траги. Категорија на производи : кутија за складирање кеси за ѓубре боја : паун зелена, живописна портокалова, елегантна сцена за складирање : тоалет, просторија за складирање специфичен материјал : колкови.

Параметри на производот

Слична стока