.

.

Реј ЅВЕЗДА Правоаголник Маса Покритие, Чаршав - 84 * 60 Инчен-Дамка &засилувач; Брчки Отпорни Перат Пвц Чаршафи, Кујна &засилувач; Маса Постелнина За Правоаголник Маса ?

Реј ЅВЕЗДА Правоаголник Маса Покритие, Чаршав - 84 * 60 Инчен-Дамка &засилувач; Брчки Отпорни Перат Пвц Чаршафи, Кујна &засилувач;

DEN 143.84

Пристапност
Залиха

?Елегантен Дизајн-разликите на ткаенината за маса помеѓу нашата и другите се дизајни на изглед Ние ќе ги земеме предвид потребите на клиентите заesетика. Затоа, наместо обична крпа за маса, размислувавме за дизајн во стилот на бајките, користете ја нашата крпа за маса за да уживате во забавата/вечерата/семејното време. ?Пвц Материјал - овие маса крпа беа направени ОД страна на пвц материјал кој е не-запаливост. Карактеристиките со висока јачина гарантираат дека чаршавот може да се користи долго време, исто така, не е лесно да се искине и оштети. Одличната геометриска стабилност гарантира дека нема да наидете на никакви проблеми како што е лизгање на крпа за маса за време на оброкот. ?Детали За Капакот На Масата-големината на капакот на масата е 84*60 инчи, веруваме дека може да одговара на повеќето табели со правоаголник, можеби и на некоја квадратна маса и тркалезна маса. Покрај тоа, лесно се чисти со хартиено бришење, капакот на масата е водоотпорен и издржлив. ?Инструкции и Мерки На Претпазливост-проверете ја формата и големината на масата за да видите дали оваа крпа за маса може да одговара.

Параметри на производот

Слична стока