.

.

Синви [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен со HUBLOT 582.NX.1170.RX Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници [Не Калено Стакло]

Синви [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен со HUBLOT 582.NX.1170.RX Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници

DEN 201.44

Пристапност
Залиха

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на гребење] Заштитникот може ефикасно да го заштити вашиот паметен часовник од несакани гребнатини и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи. ● [Лесна инсталација] 4ч Цврстина со 100% Лепила Без Меурчиња за лесна инсталација и без остатоци кога ќе се отстранат. [Ултра Јасна] Екстремна јасност ја зачувува оригиналната осветленост и дефиниција на екранот, обезбедувајќи незаменливо искуство со гледање. € [Висока Чувствителност ] True Touch Чувствителност за невидлива и совршена заштита на екранот на допир. Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло. ● [Отпорен на гребење] Заштитникот може ефикасно да го заштити вашиот паметен часовник од несакани гребнатини и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи.

Параметри на производот

Слична стока