.

.

Ханчен ЗК-26/25 Без Масло Дијафрагма Тип Вакуум Пумпа Притисок 0~0.08 Мпа 250мл

Ханчен ЗК-26/25 Без Масло Дијафрагма Тип Вакуум Пумпа Притисок 0~0.08 Мпа 250мл

DEN 7984.00

Пристапност
Залиха

Обезбедете доволно моќност на моторот за да ги намалите треските Вакуумската мембрана е изработена од висококвалитетна отпорност на масло и отпорност на замор гума со 3мм. Компактна И практична, едноставна работа, висока ефикасност и низок шум. Изборен тип на регулирање и конфигурација на вентилот за вентилација. Обезбедете доволно моќност на моторот за да ги намалите треските. Технички Параметри Тип : ZK - 26/25 Стапка На Проток : 26l/min Вакуум Степен : 0,08 Mpa Негативен Притисок Прилагодување Опсег : 0-0. 08 mpa филтрација шише капацитет : 250ml Напон : 220 V/110v Моќ : 60 W Забелешка : имаме два модел 110v или 220v (опционално), по дифолт, ние ќе брод според напонот на Вашата Земја.Ако ви треба поинаку, ве молиме испратете ни порака преку.

Параметри на производот

Слична стока