.

.

Микикит 3 парчиња Куки И Таблета Канцеларија На Ipadmixed Станица, Држачи За Полначи Држач За Куки За Закачување На Ќелии Само Бања, Домашна Спална Соба Во Боја На Телефо

Микикит 3 парчиња Куки И Таблета Канцеларија На Ipadmixed Станица, Држачи За Полначи Држач За Куки За Закачување На Ќелии Само Бања,

DEN 870.40

Пристапност
Залиха

ДРЖАЧ ЗА ПОЛНЕЊЕ ТЕЛЕФОНдржачот за монтирање на ѕид на мобилен телефон може да се фиксира во спалната соба, дневната соба, канцеларијата, бањата, кујната итн за да ги задоволите вашите различни организациски потреби. ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН за КРЕВЕТво странични гумени влошки вашиот уред од гребнатини и лизгање, и кабел за полнење организирање за не заплеткано. САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ за ЅИД користи безбедносна заштита : Гумената подлога на страната на нашиот држач за мобилни телефони на ѕид може вашиот уред од гребнатини и лизгање и вашиот мобилен телефон. МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЅИД монтирањеТопол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. МОНТИРАЊЕ НА ЅИД ЗА ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН WIDE широка УПОТРЕБА side канцеларија биро страна, Ѕид од кревет,Кафе Бар,Бања,Ресторан, некое место Каде Што Децата можат да стигнат. ДРЖАЧ ЗА ПОЛНЕЊЕ ТЕЛЕФОНдржачот за монтирање на ѕид на мобилен телефон може да се фиксира во спалната соба, дневната соба, канцеларијата, бањата, кујната итн. за да ги задоволите вашите различни организациски потреби. ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН за КРЕВЕТво странични гумени влошки вашиот уред од гребнатини и лизгање, и кабел за полнење организирање за не заплеткано. САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ за ЅИД користи безбедносна заштита : Гумената подлога на страната на нашиот држач за мобилни телефони на ѕид може вашиот уред од гребнатини и лизгање и вашиот мобилен телефон. МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЅИД монтирањеТопол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. МОНТИРАЊЕ НА ЅИД ЗА ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН WIDE широка УПОТРЕБА side канцеларија биро страна, Ѕид од кревет,Кафе Бар,Бања,Ресторан, некое место Каде Што Децата можат да стигнат.

Параметри на производот

Слична стока