.

.

Милу Изолирани Шише Вода-17oz, 25oz, 33oz-Нерѓосувачки Челик Спортски Шишиња, Вакуум Двоен Ѕид Метална Колба, За Топла, Ладна &засилувач; Газирани Пијалаци )

Милу Изолирани Шише Вода-17oz, 25oz, 33oz-Нерѓосувачки Челик Спортски Шишиња, Вакуум Двоен Ѕид Метална Колба, За Топла, Ладна &засилувач;

DEN 383.20

Пристапност
Залиха

ТОП ИЗОЛАЦИЈА : Двоен ѕид Со бакарен слој-совршено изолирано шише со вода! Вашите омилени пијалоци остануваат топли или ладни со часови Заборавете на досадните пластични шишиња и уживајте во ароматични топли пијалоци или ладни освежувања насекаде. ФУНКЦИОНАЛНОСТ : 100% шишиња за вода отпорни на истекување. Специјален капак за завртки. Чанти, училишни чанти, ранци остануваат апсолутно суви и ќе ги одржувате нервите и смирени. Може да се користи и за газирани пијалоци. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : висококвалитетни шишиња со вода од нерѓосувачки челик 18/8, без штетни материи, без мирис и без вкус. Воопшто нема здравствен ризик. Шише со вода еднократно, така што сите ја штитиме нашата околина. УДОБНОСТ : Три различни големини и седум трендовски бои обезбедуваат поголема флексибилност и завидливи погледи во канцеларија или на улица. Така, Милу станува совршен партнер на вашиот пат и го збогатува вашето секојдневие. ДОДАТОЦИ : за да се осигурате дека уживате во вашето метално шише со вода што е можно подолго, ќе добиете торба за носење неопренови за заштита и безбеден транспорт, како и четка за чистење за лесно чистење. Зад својатаesетска фасада е вакуумска изолација со двојни ѕидови со дополнителен бакарен слој.

Параметри на производот

Слична стока