.

.

aqxreight Гуми Шила, 100pcs 9mm 0.35 инчен Тркало Гума Обетка Завртки Снег Гума Шила Челик За АВТОМОБИЛ КАМИОН SUV АТВ

aqxreight Гуми Шила, 100pcs 9mm 0.35 инчен Тркало Гума Обетка Завртки Снег Гума Шила Челик За АВТОМОБИЛ КАМИОН SUV АТВ

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Компатибилност : Сосема нови висококвалитетни шила за снег на гумите за повеќето автомобили, камиони, Теренци, Атв И многу повеќе Ве молиме потврдете дали производот е соодветен пред да нарачате. Избрани материјали : Изработени од висококвалитетен челик и волфрам челик, силен и издржлив, висока цврстина, не е лесен за деформација, добар лежиште под притисок, отпорен на абење. Добра временска отпорност, без ' рѓа и долг работен век. Функција на производот : шилците На Гумите можат да донесат добри перформанси против лизгање на вашите гуми и да ја подобрат способноста за теренски терен на автомобилот. Има низок притисок на земјата и минимално влијание врз животната средина. Одлични перформанси : шила На Гуми произведуваат професионални фабрики со фина изработка, одлични перформанси и сигурен квалитет. Широко тестирање на квалитетот за да се обезбеди поголема продуктивност. Лесна инсталација : шилците На Гумите се лесни за инсталирање со помош на одредена вежба и совршено одговараат на гумите на вашето возило за ваша голема погодност.

Параметри на производот

Слична стока