.

.

Ганазоно Дрвени Таблети Стојат Додатоци За Маса Шумски Декор Кинески Декор Предци Таблет Храм Дрвена Таблета Будистички Додатоци Будистички Нудејќи Празна Чиниј?

Ганазоно Дрвени Таблети Стојат Додатоци За Маса Шумски Декор Кинески Декор Предци Таблет Храм Дрвена Таблета Будистички Додатоци

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Спомен Олтар : користење дома или во храм, што е погодно и практично Светиот Богослужбен Одбор : Изработен од висококвалитетен материјал со издржливост и цврстина, за да се осигура дека тие не губат или. Обожување Предци Одбор : тоа може да се стави пред Будистичкиот храм за жртвување. Понуда : Изработена од материјал со силна издржливост и цврстина, за да се осигура дека тие не губат или кршат. Дрвени Светилишта Олтари : понудените предмети ја изразуваат нашата почит кон боговите и убавината на иднината. Пакетот Вклучува 1 х Будистички Карактеристики На Таблата-Големина : 33, 00Х12, 00Х4, 00см/12, 97Х4, 72Х1 Дрвена Рамка За Таблети. - Боја : Темно Црвено Обожавање Дрвена Таблета-Материјал : дрвени дрвени светилишта олтари - ако сте Будист или верувате во Будизмот, ова е најдобриот избор за вас дрвена табла за храмови. - Мазна површина, безбедна е за Вашата деликатна Понуда За рака. - Може да се постави пред Будистичкиот храм за да се жртвува плочата на предците. - Овој производ е избран материјали од висок степен, траен За Терминот Употреба Обожување Снабдување.

Параметри на производот

Слична стока