.

.

Носач НА Торби ЗА Шишиња Со Вода ЈИТАНИ, 16,9 мл/24оз/32оз Изолиран Држач За Прашка За Шишиња Од Неопренови Капак За Торбичка ЗА Торбичка ЗА 1000мл/750МЛ/500МЛ Шишиња Со Ремен

Носач НА Торби ЗА Шишиња Со Вода ЈИТАНИ, 16,9 мл/24оз/32оз Изолиран Држач За Прашка За Шишиња Од Неопренови Капак За Торбичка ЗА Торбичка

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Три Големина за вашиот избор : 500МЛ(16,9 мл), Должина-7,48 инчи, Дијаметар - 2,75 инчи; 750МЛ (24оз), Должина-8,26 инчи, Дијаметар-3,14 инчи;1000МЛ (34оз), Должина-9,45 инчи, Дијаметар-3,34 инчи Направете мек материјал од неопренови од 3,5 мм, носачот на шишиња со вода ќе ја заштити површината на вашето шише од гребење, стружење, extrusion.it Одличен Е за нерѓосувачки Челик и пластични шишиња, спортски и енергетски пијалоци. И возрасните и Децата можат да најдат голема употреба во Оваа Вреќа Со прашка од шише со вода. Користете го за одење,трчање,теретана,возење велосипед и многу повеќе.со прилагодливиот ремен за рамо, ќе одговара на сите типови на тело,можете да носите преку рамо, вкрстени гради како торба за прашка или само рачно носење. Лесен за чување, лесен за чистење,идеален за училиште,работа,патување,кампување,пешачење,трчање, пешачење и многу други спортови на отворено. Нашиот носач за шишиња со вода е достапен во различни прекрасни бои, оваа чанта ќе трае со години, и ако има проблем, вратете се на замена, нема проблеми!. Три Големина за вашиот избор : 500МЛ(16,9 мл), Должина-7,48 инчи, Дијаметар - 2,75 инчи; 750МЛ (24оз), Должина-8,26 инчи, Дијаметар-3,14 инчи;1000МЛ (34оз), Должина-9,45 инчи, Дијаметар-3,34 инчи. Направете мек материјал од неопренови од 3,5 мм, носачот на шишиња со вода ќе ја заштити површината на вашето шише од гребење, стружење, extrusion.it Одличен Е за нерѓосувачки Челик и пластични шишиња, спортски и енергетски пијалоци. И возрасните и Децата можат да најдат голема употреба во Оваа Вреќа Со прашка од шише со вода. Користете го за одење,трчање,теретана,возење велосипед и многу повеќе.со прилагодливиот ремен за рамо, ќе одговара на сите типови на тело,можете да носите преку рамо, вкрстени гради како торба за прашка или само рачно носење. Лесен за чување, лесен за чистење,идеален за училиште,работа,патување,кампување,пешачење,трчање, пешачење и многу други спортови на отворено.

Параметри на производот

Слична стока