.

.

Жица Пилинг Клешта, Жица Стриптизета Прилагодлива Должина Висока Цврстина Точни Со Прецизни Сечилото За Пилинг Жица

Жица Пилинг Клешта, Жица Стриптизета Прилагодлива Должина Висока Цврстина Точни Со Прецизни Сечилото За Пилинг Жица

DEN 248.96

Пристапност
Залиха

Удобниот дизајн на рачката одговара на вашата дланка, што го прави удобен за држење и го намалува заморот за долготрајна употреба Удобниот дизајн на рачката одговара на вашата дланка, што го прави удобен за држење и го намалува заморот за долготрајна употреба. Сечилата на нашата жица стриптизета е прецизно дизајнирана да избегне оштетување на жицата. При соголување, изолационата жица е цврсто фиксирана со вилиците на нашето соголување на жицата. Нашиот производ прифаќа прилагодлив позиционер за должина и пружина за враќање за долг работен век. Висококвалитетното тело на стегачот со висока цврстина нема да предизвика абразија за долготрајна употреба. Удобниот дизајн на рачката одговара на вашата дланка, што го прави удобен за држење и го намалува заморот за долготрајна употреба. Висококвалитетното тело на стегачот со висока цврстина нема да предизвика абразија за долготрајна употреба. Сечилата на нашата жица стриптизета е прецизно дизајнирана да избегне оштетување на жицата.

Параметри на производот

Item Type:
 Wire Stripper
Material:
PC plastic + high carbon steel
Model:
HS-700B
Stripping Diameter:
0.5-6mm², 1.0, 1.6, 2.0, 2.6, 3.2mm 
Package List:
1 x Wire Stripper :
Слична стока