.

.

Богатства КАРОЛИНА CJ1120LITERK Среќен 19-Ти Роденден Шише Вино Гушкач, Шише Кулер Ракав Гушкач Машина Се Перат Склопувачки Изолатор Пијалок Изолирани Носителот,

Богатства КАРОЛИНА CJ1120LITERK Среќен 19-Ти Роденден Шише Вино Гушкач, Шише Кулер Ракав Гушкач Машина Се Перат Склопувачки Изолатор Пијалок

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Одговара на 750 мл вино или други шишиња за пијалоци. Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта. Одличен склопувачки изолатор за пијалоци за големи лименки пиво, Енергетски Пијалоци или големи пијалоци Од Ладен Чај. Одлично е да го следите вашиот пијалок и да додадете малку талент на собир. Измијте го гушкачот во машината за перење. Дизајнот нема да излезе. Овој капак за шише вино или гушкач за вино е сошиен и отпечатен во Соединетите држави од Богатствата На Каролина. Изолатор на вино или изолатор на шишиња со вино. направете одлични подароци за водителка, подароци за затоплување на куќата или подароци за венчавки. Овие склопувачки изолатори на вино се перат и сушат во машина. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Роденденски подароци, роденденски колекционерски предмети, Роденден Гушкач Роденден. Одговара на 750 мл. вино или други шишиња за пијалоци. Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта. Одличен склопувачки изолатор за пијалоци за големи лименки пиво, Енергетски Пијалоци или големи пијалоци Од Ладен Чај. Одлично е да го следите вашиот пијалок и да додадете малку талент на собир. Измијте го гушкачот во машината за перење. Дизајнот нема да излезе. Овој капак за шише вино или гушкач за вино е сошиен и отпечатен во Соединетите држави од Богатствата На Каролина. Изолатор на вино или изолатор на шишиња со вино.

Параметри на производот

Слична стока