.

.

Вегас Силна Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Чаша Со Капак и Рачка

Вегас Силна Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Чаша Со Капак и Рачка

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Нерѓосувачки Челик Произведено во САД Или Увезено. ●Големина●горниот дијаметар на оваа кригла за кафе е 3,1 инчи, долниот дијаметар е 2,4 инчи, висината е 5,9 инчи, а капацитетот е 440 мл. Достапно во бело и сребро. ●Материјал} оваа кригла за кафе за патување е изработена од нерѓосувачки челик 304, задебелена, вакуум, зачувување на топлина и двослојно против попарување. Безбеден материјал, може да се користи со доверба. €Дизајн€Голем капацитет, внатрешен ѕид парична казна полиран, лесен за чистење. Дизајнот е широк на врвот и тесен на дното, што е лесно да се постави. Капакот на чашата е многу запечатен без истекување на вода, а течноста за тресење во автомобилот не е лесно да се истури. ●Повеќенаменски q Приспособениот дизајн е отпечатен на телото на чашата, што е модерно и убаво. Оваа изолирана чаша е погодна за преносливост на автомобили, декорација на домот и патување на отворено. Една чаша може да се користи за повеќе намени за да се исполнат вашите различни избори. €Совети●лесно се чисти и може да се рециклира многу пати. Кога ќе го примите, попарете го со врела вода пред да го користите за да ја отстраните прашината генерирана во производствениот процес на чашата. Нерѓосувачки Челик. Произведено во САД Или Увезено. ●Големина●горниот дијаметар на оваа кригла за кафе е 3,1 инчи, долниот дијаметар е 2,4 инчи, висината е 5,9 инчи, а капацитетот е 440 мл. Достапно во бело и сребро. ●Материјал} оваа кригла за кафе за патување е изработена од нерѓосувачки челик 304, задебелена, вакуум, зачувување на топлина и двослојно против попарување.

Параметри на производот

Слична стока