.

.

Замена Далечински Управувач ЗА LG SK5Y SK5R SL4Y SL5Y Звучна Лента

Замена Далечински Управувач ЗА LG SK5Y SK5R SL4Y SL5Y Звучна Лента

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

30 дена гаранција Не е потребно програмирање. Акб75595401 Замена Далечински Управувач. Нема вклучена батерија (Тип На Батерија : 2 x ААА). 30 дена гаранција. Не е потребно програмирање. Акб75595401 Замена Далечински Управувач. Нема вклучена батерија (Тип На Батерија : 2 x ААА). Нема потреба од програмирање. ставете ја батеријата и работи совршено. Ве молиме имајте предвид дека оваа ставка ќе се испраќа без батерија.

Параметри на производот

Слична стока